Stay on top of updates and events?
Norsk English
An Initiative for Art and Research

Team

Styrer

Advisory board

Ute Meta Bauer
Ina Blom
Ingar Dragset
Bruce W. Ferguson
Ranjit Hoskote
Maria Hlavajova
Solveig Øvstebø

Styret Bergenstriennalen AS

Petter Snare (Styreformann)
Bodil Friele
Stein Olaf Onarheim
Marieke van Hal
Arne Rygg

Direktør

Evelyn Holm

director@bergenassembly.no
+47 55 33 00 56

Administration

Prosjektleder

Agatha Wara
Agatha@bergenassembly.no
+47 55 33 00 58

Prosjektleders assistent

Kamilla S. Mathisen
projectassistant@bergenassembly.no

Prosjektkoordinator

Per Rutledal
per@bergenassembly.no

Administrativ koordinator

Ida Rødsand
ida@bergenassembly.no
+47 55 33 00 55

Prosjektassistent

Kobie Nel
project@bergenassembly.no

Prosjektassistent

Marthe Elise Stramrud
project@bergenassembly.no

Kommunikasjonsavdeling

Kommunikasjonsleder

Henriette Gallus
henriette@bergenassembly.no
+47 55 33 00 55

Assistent Kommunikasjonsavdeling

Melanie Räuschel
melanie@bergenassembly.no

Assistent for Kommunikasjonsleder / Norwegian Copy Editing

Sivan H. Malberger
sivan@bergenassembly.no

Kommunikasjonsassistent

Arash Shahali
arash@bergenassembly.no

Eventskoordinator

Mei Szetu
mei@bergenassembly.no

Praktikant

Erling Thorvaldsen Langøigjelten
events@bergenassembly.no

Prakitkant

Monika Zak
press@bergenassembly.no

Utstillingsavdeling

Utstillingsleder

Christoph Platz
christoph@bergenassembly.no
+47 55 33 00 55

Teknisk ansvarlig

Peter Schloss
peter@bergenassembly.no

Technical Director, time-based works, eidotech, Berlin

Tim O'Loghlin

Consulting Construction Manager

Ben Koziol
ben@bergenassembly.no

Produksjonsassistent

Sturla Heggdalsvik
exhibitions@bergenassembly.no

Produksjonsassistent

Clemens Alban Ottenhausen
clemens@bergenassembly.no

Assistant Utstillingsavdeling

Lona Hansen
lona@bergenassembly.no

Back Office Manager

Kirsti Rosseland
kirsti@bergenassembly.no

Formidlingsavdeling

Formidlingsleder (2013)

Celine Amundsen
celine@bergenassembly.no
+47 55 33 00 57

Kunstfaglig koordinator/Formidlingsleder (2012)

Mayra E. Henríquez
mayra@bergenassembly.no
+47 55 33 00 57

Formidlingsassistent

Elisabeth Petch
elisabeth@bergenassembly.no
+47 55 33 00 57

Forsknings-og publikasjonsavdeling

Forsknings-og publikasjonsleder

Jill Winder
jill@bergenassembly.no
(Berlin)

Kuratorisk assistent

Anya Pantuyeva
anyapantuyeva@gmail.com
(New York)

Generell kontaktinformasjon

Besøksadresse:
Østre Skostredet 5-7
5017 Bergen

Postadresse:
c/o
Litteraturhuset
Østre Skostredet 5-7
5017 Bergen

post@bergenassembly.no